En Çok MSP Oynayan Ülkeler

Evet sevgili mspturkiye takipçileri, bu paylaşımda sizlere MovieStarPlanet tarafından açıklanan resmi rakamlarla msp’yi en çok oynayan ülkeleri listeleyeceğiz. Gerçekten ülkemiz sıralamasını hakkediyor. Çünkü msp’yi neredeyse sadece Türkler oynuyor diyebiliriz. İşte o sıralama;

  1. Türkiye
Şanlı Türk Bayrağı

Herkesin de tahmin edebileceği gibi msp’yi en çok oynayan birinci ülke Türkiye. İstatistiklere göre aylık 1.000.000+ fazla Türk msp’ye giriş yapıyor.

2. Azerbaycan

Şanlı Azerbaycan Bayrağı

As bayrakları as. Gardaş ülke Azerbaycan ikinci sırada! MovieStarPlanet oyununu en çok oynayan ikinci ülke Azerbaycan!

3. İngiltere

İngiltere Bayrağı

Msp’yi en çok oynayan ülkeler sıralamamızda üçüncü ülke de İngiltere. Büyük bir kitle de İngiltereyi oluşturuyor. Aylık 500.000+ İngiliz, mspye giriyor.

4. Almanya

Almanya Bayrağı

Listemizin beşinci sırasında Almanya yer alıyor. Msp oyununa en çok ilgi gösteren bir diğer ülke de Almanya. Bu arada Almanya, neredeyse İngiltere’yi geçmek üzere. Almanya oyuncularından Msp’ye büyük bir ilgi artışı gözüküyor.

5. Hollanda

Hollanda Bayrağı

Hollanda’nın burada yer alması garip. Çünkü hiç hollanda sunucusunda msptuber görmedim. Ya alman ya ingiliz oluyor. Hollanda’dan büyük bir oyuncuya sahipmiş demek ki. Msp oyuncu kazanmaya devam ediyor. ♥

12 Comments

  1. Arzu Reply

    Azeriler çok oynuyo MSP ama serverinde Azeri server olsaydı iyi olurdu şimdi ki den sorsan türküm diyo ama Azeri cikiyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.