Msp Genel

MovieStarPlanet 2 Nasıl Oynanır?

Yazar: Msp Türkiye

Msp 2 olarak yeni bir oyun çıkacağının haberini sizlerle paylaşmıştık. Msp Global’in instagram hesabından duyurduğu MovieStarPlanet 2 oyunu hakkında sıkça sorulan soruları sizlerle bu yazımızda paylaşıyoruz. Umarım tüm sorularınızı cevaplamış oluruz. En çok sorulan soruları sizler için cevapladık.

  • Normal msp’de ki hesabımıza ne olacak?

Normal Msp’de ki hesabınıza hiçbir şey olmayacak. Oyuna aynı şekilde oynamaya devam edeceksiniz.

  • Msp 2’ye tekrar kayıt olmam gerek mi?

Hayır. Şuan kullandığınız msp hesabınızla Msp 2’ye giriş yapabileceksiniz. Fakat Msp 2’de sıfır levelden başlayacaksınız.

  • Msp 2 hileleri olacak mı?

Normalde hile yapmamayı düşünüyoruz. Sonuçta herkes adil bir şekilde oyunda değer görürse biz de hile yapma gereksinimi duymayız. Fakat oyunda vip fiyatları çok yüksek olursa, herkese adil davranılmazsa hile yapacağız. Ücretsiz olarak mspturkiye sitemizde sizlerle paylaşacağız. Msp 2 hileleri ilk kez bizim sitemizde olacak.

  • Msp 2 Türkiye’den oynanacak mı?

Evet, şuan için çok az sayıda ülkede msp 2 oynanması bekleniyor. Sonuçta beta sürümü yayınlanacak. Yani oyun geliştirilmeye devam edecek. O yüzden deneme sürümü gibi düşünün. Türkiye’den de oynanabilecek.

  • Msp 2 kasacak mı?

Hayır, normal msp bilgisayarınızda kasıyorsa, msp 2 artık kasmayacak. Msp 2 daha güzel grafiklere sahip olacak. Tasarımlar ve oyunlar çok farklı olacak. Daha eğlenceli olması bekleniyor. Bilgisayarınızda kasmadan oynayabileceksiniz.

84 Yorum

Yorum Yap