MovieStarPlanet Nedir?

Msp Level Sistemi

Seviyeler, MovieStarPlanet’in özel bir yönüdür. Her seviye yeni bir unvan ve ikramiyesiyle birlikte
gelir. Oyuncular belli şöhretlere ulaşarak düzey kazanırlar. Kadar bir seviyeye ulaşmak için gereken şöhret seviyesi seviyesine bağlı olarak değişir. Daha yüksek seviyeler düzey başına daha fazla şöhret ve şöhret gerektirirken, daha düşük seviyeler ise daha az şöhret gerektirir. Seviyeler değişir ama nadiren.

Kıyafet Sistemi

Emekli kıyafetler (veya “nadir” kıyafetler), MovieStarPlanet’te artık normal yöntemlerle edinilemeyen giyim eşyaları grubudur. Bu eşyalar, bir zamanlar dükkanda satılmış ancak o tarihten kaldırılmıştır. MovieStarPlanet, sözü edilen öğeleri kaldırma nedenlerini belirtmedi ancak birçok oyuncu, bu öğelerin avatarları örtme ve uyma, telif hakkı, uygunsuz olma ve / veya modası geçmiş olma nedeniyle kaldırıldığından şüphelendi.

VIP Hesap Sistemi

VIP Durumu, MovieStarPlanet’in premium üyeliği. Haritanın köşesinde sarı olan “VIP ol” simgesini veya avatarınızın altındaki “VIP” simgesini seçerek oyunda satın alınabilir. Giriş ekranı üzerinden A Star VIP Hediye Sertifikası da satın alınabilir. VIP, 1 hafta, 1 ay, 3 ay veya 1 yıllık bir süre için satın alınabilir.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.