Msp Genel

Msp 2 Yeni Oyun Hakkında Bilgiler

Yazar: Msp Türkiye

MovieStarPlanet geliştiren ekip, geçtiğimiz günlerde yeni oyun yayınlayacaklarını instagram hesaplarından bir görsel ile duyurdu. MovieStarPlanet 2 olan bu oyun, diğer oyundan farklı olacak. Yani ayrı bir websitesinden yeni hesap açarak oynayacaksınız. Ve Msp 2’de hiç kasma, donma sorunları olmayacak. Her bilgisayar açabilecek.

Msp 2 oyna

Msp 2 oynayabilmeniz için şuan herhangi bir websitesi mevcut değil. Oyun daha yayınlanmadı. O yüzden beklemeye devam edip ne zaman yayınlanacağına dair tarihi söylediklerinde biz de sizinle paylaşalım. Bizi takipte kalın. Oyun çıktığı zaman sitemizde paylaşacağız.

Msp hesaplarımıza bir şey olacak mı?

Hayır, şuanki msp hesaplarınıza hiç bir şey olmayacak. Yine msp oynamaya devam edeceksiniz. Msp 2 ile normal Msp farklı oyunlar olacak. İki oyunu birden oynayabileceksiniz. Normal msp hesabınız hala aynı levelda kalacak. Hiç bir şeyiniz gitmeyecek.

Msp 2 hileleri var mı?

Henüz oyun çıkmadığı için hile yapmak mümkün değil. Fakat oyun çıktıktan sonra sizler için MspTurkiye ailesi olarak sizlere ücretsiz vip hilesi starcoin hilesi paylaşacağız. Üstelik sadece bizim sitemizde olacak. Bizi takip eden herkes kazanacak.

24 Yorum

Yorum Yap