Msp Fame Hilesi (Sınırsız Level)

Mert Köse youtube kanalında yeni bir video yayınladı ve bu video msp fame hilesi hakkında bir çok bilgi içeriyor. Siz de bu videoyu izleyip msp hesabınızı sınırsız level hilesi sayesinde geliştirebilirsiniz. Msp fame hilesi yeni çıktığına göre herkes ücretsiz kullanabilir. Mert Köse, videosuna şu yorumu bırakmış:

Arkadaşlar lütfen bir şeyi bilmeden konuşulan şeylere inanmayın lütfen bir araştırın msp’de hileler yüzünden donma , bilmem viplerin gözükmemesi falan hileler yüzünden değil anlayın şunu sebebi mspnin vip satin alma bölümünü değişmesidir. Mspde vip alma bugu var bunu dünyada 10 kişi felan biliyodur ve biri bunu öğrenip şikayet etti sanırım bende yapıyordum eskiden şimdi bu hile öğrenildiği nedeniyle msp de kartla vip almak isterseniz değiştiğini göreceksiniz he işte anladiniz ya hani degistigi icin viplerinde alinmadigi gözüküyor bug gibi bir şey şimdi diyorlar saldırı oluyor mspdeki hosting facebookla aynı güçtedir. Asla saldırı yapamazlar yapsalarda davayı yerler imkansız.

17 Comments

  1. wolfin546 Reply

    TIKLATIN MSP HESABIM wolfin547 BANA ARK ATIN TIKLATANA İMZA VE PROFİLİNDEKİLERİ BEĞENEM BEĞENMESSEM ALLAH BELAMI VERSİN HESABIMI KAPATICAM FAKAT MSP HESAP İSMİNİZİ SÖYLEYİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.