Msp Vip Hack 2019 MspAzor İndir

Msp oyununda vip hilesi bulmak çok zor. Fakat biz Msp Türkiye olarak araştırıp, yeni hileler paylaşan sitelerden bilgi topluyoruz. Msp vip hack programını ücretsiz paylaşıyoruz. Msp’de vip olmak için bir sürü para vermek gerekiyor fakat buna hiç para vermeden nasıl vip olacaksınız? Tabii ki de msp vip hack ücretsiz sürümüyle!

 • Buraya Tıkla programı indir (link removed)
 • Oyundaki adını kutucuğa gir
 • Hileyi aktif et
 • Açılan sayfada istenilenleri yap
 • İstenilenleri yaptıktan sonra kutucuğa girdiğiniz kullanıcı adına ait hesap ücretsiz vip olacaktır. Tabi girdikten sonra gelen yerde istenilenleri yapmanız gerek.

Bu indireceğiniz programa mspazor diyorlar. Daha ilk versiyonu olduğu için hatalar oluşabilir fakat yine de denemekte fayda var. Tüm istenilenleri yaptığınızda gerçekten işe yarayıp ücretsiz vip olacaksınız.

52 Comments

  1. ffffff Reply

   Olmuyor 1 tane arkadaşıma söyledim 1000 kere tıkladı tıkladıça artıyo

   YANİ BAŞKA PCDEN DE YAPABİLİRSİN VE 5 OLUNCA hileyi aktifleştre basinca Linke 5 kişiye tıklat diyip duruyo

  1. melisa Reply

   evet yani sende vip olarak oyuna başlamadın noobtun herkez noobtu bende buna inkar etmiyorum

 1. Kufer Reply

  Ya benim MSP ismim Kuffer yeni bir hesap oluşturdum 10 kişi tıkladı VIP OL! a tıklıyorum ( Lütfen Linki 5 Kişiye Tıklat! ) Diye yazı çıkıyor bu ne acaba?

 2. oldu yeeeeeeee Reply

  oldu amk çok güzel lan çok tşkler yardım isteyenler eyloxxgirl hesabına gelin oha herşey işe yarıyor hesap çalma ve bütün hsplarıo oluyor siz olmadı diyorsunuz bunun baya ayarları var 2 saattir uğraşıyorum 1 bin tane hesabım oldu yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee çok mutluyum mutluluktan uöuyorum yaşasın msptürkiye.com

 3. selin123128 Reply

  indirilmiyo hiç bişey nlütfen nasıl indiriliyo indirme butonu koyun ya yeter abeyaaaaaaaa coolazra 53 nckim istrek ata bilirsiniz yada mspselinamy e de istrek ata bilirsinz hacık lütfen kesfettt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.