Msp Vip Hakkında Bilgi

VIP, MovieStarPlanet’te premium bir üyeliktir. Oyuncuların VIP olması şart değildir; ancak, birkaç özelliğe erişim, özel ayrıcalıklar ve tüm VIP öğelerine erişim gibi bir abonelikle gelen birçok avantaj vardır. Ek olarak, starcoins, pırlanta ve bazen de münhasır eşyalar VIP satın alımı ile birlikte gelir.

VIP Olmak
Oyuncu, doğrudan satın alma, VIP hediye sertifikasının geri alınması veya haftalık bir yarışma veya MSP tarafından düzenlenen diğer yarışmalar ile VIP statüsü kazanabilir.

VIP Satın Almak
Oyuncunun hesabında doğrudan bir satın alma yapılır ve satın alındıktan birkaç dakika sonra vip olur.
Çeşitli banka / kredi kartlarıyla, PayPal ve Paysafe kartlarıyla doğrudan alım yapılabilir. Müzikçalar alışveriş yaparken MSP uygulamasını kullanıyorsa iTunes veya Google Play hesabıyla veya hediye kartıyla doğrudan bir satın alma yapmak da mümkündür.

Hediye sertifikaları
Bir oyuncuya daha sonraki bir tarihte verilecek olan MovieStarPlanet ana sayfasından bir hediye sertifikası alınabilir. Bir oyuncu bir kez satın alındıktan sonra, ödeme kodunun verilmesi ve hesabında kullanması gerekir. Ardından VIP statüsü kazanırlar.
Hediye çeki satın alımları yalnızca kredi / bankamatik kartları ve Paysafe kartları ile yapılabilir. Ek olarak, bir hediye sertifikası alırken yalnızca VIP’nin en iyi seviyesini (Star VIP) satın almak mümkündür.

Yarışmalar
Oyuncu, haftalık bir yarışma kazanarak 1, 2, 3, 5, 7 veya 14 günlük düzenli VIP ücretsiz olarak kazanabilir. Alacağınız miktar, hangi kategoride kazandıklarına ve bulundukları yere göre değişir.

Vip Çeki
Bir yıl Star VIP satın alırken, oyuncu tarafından kullanılabilecek veya başka bir oyuncuya verilebilecek normal bir haftalık VIP çeki alırsınız.

Haftalık yarışmalara ek olarak, MSP personeli zaman zaman oyuncuların çeşitli uzunlukları ve VIP seviyelerini kazanabileceği bir yarışmaya ev sahipliği yapabilir.

13 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.