PUBG New State: Nickname Nasıl Değiştirilir?

PUBG New State, oyun topluluğunda birçok kişi tarafından mobil cihazlarda kullanılıyor ve oyundaki kullanıcı adınızı nasıl değiştirebileceğinizi ortaya çıkarabiliriz.

Battle Royale oyunu hem iOS hem de Android mobil cihazlarda mevcut ve geliştiricilerin son derece başarılı seriyi mobil cihazlara taşıması harika bir fikirdi.

Aksiyon oyunları ve özellikle battle royale oyunları oyun sektöründe çok büyük ve PUBG New State bu pazarda Fortnite, Call of Duty Mobile ve Apex Legends Mobile ile rekabet etmek zorunda olsa da çok iyi bir iş çıkarıyorlar.

PUBG hem konsolda hem de PC’de harika oldu ve PUBG New State, franchise’ı mobil cihazlarda da aynı derecede iyi hale getirecek gibi görünüyor.

PUBG New State’de Kullanıcı Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?
Kullanıcı adınız oyunlarda çok önemlidir, çünkü oyun topluluğunun geri kalanının gördüğü ve sizin adınıza bilinecek olan budur. Bazı insanlar isimleriyle oldukça yaratıcıyken, diğerleri takma adlardır.

Bazı oyuncular isimlerini yaratır ve hemen pişman olurlar ya da sadece farklı bir şey istedikleri için isimlerini değiştirmeyi severler.

Kartta adınızı değiştirmek oldukça kolaydır ve sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Sadece şu basit adımları izleyin:

  • Birinci Adım: Mobil cihazınızda PUBG Mobile uygulamasını başlatın.
  • İkinci Adım: Ekranın sağ tarafında bulunan “Envanter” altındaki “sandık” simgesine tıklayın.
  • Üçüncü Adım: “Kartı Yeniden Adlandır” menüsünden “Kullan”ı seçin.
  • Dördüncü Adım: Yeni adınızı yazın ve ‘Tamam’ı tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.