Telefondan Adım Atarak Para Kazanmak

Gün geçtikçe mobil cihazlarımızla olan gelir kapılarının çeşitliliği artıyor. İnternetten para kazanma ve pasif gelir elde etme yöntemlerinden bazılarını bütün herkesin yapabileceği seviyede olanlarını seçtik ve sizler için derledik. Bu uygulamalar sayesinde siz de adım attıkça, sokakta yürürken, okula gidip gelirken, işe gidip geldiğiniz süre zarfında yaptığınız günlük rutinleri nakite çevirebilme imkanı elde edebilirsiniz.

AdımPara – Adım At Kazan Uygulaması

Bu uygulama sayesinde attığınız her adım karşılığı ödüller elde edebileceğin mobil bir adımsayar telefon uygulamasıdır. AdımPara uygulaması mobil cihaz ve akıllı saatlerdeki adım sayma teknolojisini baz alıp, onu kullanarak adımlarınızı tek tek sayar. Sayılan attığınız her adımlarını Adım Para’ya dönüştürüp, uygulamanın içinde bulunan mağazadan dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Ayrıca bonusları kullanarak adım attıkça gelen parayı arttırabilirsiniz.

AdımPara Uygulaması Arayüzü

Adım Para Uygulaması Hilesi

AdımPara uygulamasında hile yapmayı ve daha hızlı kasmak için taktiklerin olduğu bir bilgi henüz yok. Bunun için hile yapmaya da gerek yok bizce. Telefonu cebinize atıp, evin içinde turlayabilirsiniz. Bazı insanlar evcil hayvanları olan ‘kedi’ veya ‘köpek’lerine bağlayıp adım kasıyorlarmış. Gerçekten para kazanmak bu devirde nelere kadir oluyor görmüş oluyoruz. En iyisi, uygulama öylesine kalsın, siz keyfinize bakın, ne kadar para birikirse biriksin. Bir gelir kapısı olarak görmeyin.

Adım Para Uygulaması Nasıl Yüklenir?

Öncelikle herhangi bir akıllı mobil cihaza sahipseniz Google Play veya App Store gibi marketlerden ücretsiz şekilde uygulamayı indirebilir, adım attıkça para kazanmaya çok kolay şekilde başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi öğrenmek için YouTube’dan araştırma yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.