Valorant Mobile İndir

Valorant Mobile’ın sızdırılan ekran görüntüleri nihayet bize birinci şahıs kahraman nişancı oyunundan ne bekleyeceğimiz konusunda daha iyi bir fikir veriyor.

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve kitleler arasında yüksek düzeyde popülerlik kazanan yalnızca PC (Windows) birinci şahıs kahraman nişancı oyunudur. Oyun Haziran 2020’de çıktı ve Shroud gibi önde gelen yayıncıların düzenli olarak oyunu yayınlayıp oynamasıyla oyuncu tabanında büyük bir artışa tanık oldu.

Şimdi, Riot Games, Valorant’ı mobil platformlara getirmek için şimdiden çalışıyor gibi görünüyor, bu da oyunun popülaritesini kesinlikle stratosfere çekecek.

Valorant mobile’ın yeni ekran görüntüleri internette ortaya çıktı ve oyunun yaklaşmakta olan sürümüne işaret ediyor.

Valorant Mobile Sızan Ekran Görüntüleri, Ajan Seçim Ekranının yanı sıra oynanışı da ortaya koyuyor
Mobil oyun, akıllı telefonlar ve internetin bu kadar kolay erişilebilir hale gelmesi sayesinde son birkaç yılda katlanarak büyüdü. COD, League of Legends ve diğerleri gibi birçok önde gelen franchise, oyun alanında zaten büyük bir varlık oluşturdu.

Şimdi, Riot Games, Valorant cep telefonunu piyasaya sürerek aynı şeyi kopyalamaya çalışıyor. Oyunun belirli yönlerini gösteren bir sürü yeni ekran görüntüsü ve kısa oyun videosu çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Bu yeni sızıntılar, Twitter’da önde gelen bir mobil video oyunları sızıntısı olan DannyINTEL aracılığıyla geliyor ve oyunun varsayılan bir Çin oyun testi sürümünden geliyor.

Sızıntı yapan kişi, tweetlerinden birinde Valorant mobile’daki karakter seçim ekranına ilk bakışı ortaya koyuyor. Tweet’teki görüntü, Skye gibi oyundaki diğer iyi bilinen karakterlerin yanı sıra popüler oyun içi karakter Initiator Sova’yı gösteriyor.

Valorant Mobile

Bu muhtemelen, Valorant’ın PC kardeşine benzer şekilde mobil versiyonunda Agent’ları göreceğimiz anlamına gelebilir. DannyINTEL, düşük kaliteli olmasına rağmen, oyundaki birçok ajandan biri olan Jett olarak oynayan bir oyuncuyu gösteren Valorant mobile’ın kısa bir oynanış klibini bile paylaştı.

Ayrıca, ajanın yetenekleri ve hareketleri için ekrandaki düğmeleri, üstte mini haritanın bir önizlemesini, silah simgesini ve altta HP çubuğunu görebiliriz. Ancak bunlar, BGMI ve PUBG: New State gibi popüler mobil oyunlar tarafından zaten bilinen bir şekilde özelleştirilebilir olacak.

Valorant Mobile için sızdırılan bir başka video, ajan seçim ekranını ortaya koyuyor. Videoya göre, oyunun lansman ajanı dizisi Jett, Phoenix, Reyna, Skye, Sova, Breach ve Killjoy’dan oluşabilir.

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için beklememiz gerekecek. Talimatlar Çince olduğu için oyun videosundan veya ekran görüntülerinden her bir ayrıntıyı deşifre etmek biraz zor. İlk bakışta, düğme düzeni doğru bir şekilde eşlenmiş hissediyor ve hareket de oldukça pürüzsüz hissediyor.

Bu yazı yazılırken Riot Games tarafından Valorant mobil için herhangi bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Geliştiricilerin oyunu sınırlı sayıda bölgeye yumuşak bir şekilde başlatması ve ardından geri bildirime göre kullanılabilirliğini genişletmesi mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.